Stajyer avukatlara teşekkür belgesi

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Eğitim Merkezi tarafından avukat stajyerleri arasında bu yıl yedincisi düzenlenen 2020 yılı “Avukat Stajyerleri Türkiye Kurgusal Duruşma Yarışması” Akdeniz Bölge Elemeleri 18-19 Temmuz 2020 tarihleri arasında Türkiye Barolar Birliği’nin ev sahipliğinde yapıldı.

Akdeniz Bölgesinden Adana Barosu, Antalya Barosu, Kahramanmaraş Barosu, Mersin Barosu’ndan takımlar katıldı.

Adana Barosunu Staj Komisyonu BaşkanıAv. Kezbannur Aksu ve Av. Rojda Yıldırım eşliğinde stajyer avukatlar,  Stj. Av. Eser Bektaş, Stj. Av. Fatma Özçelik, Stj. Av. Yunus Emre Çelik , Stj. Av. Tuncay Süslü temsil ettiler.

Adana Barosu’nda düzenlenen törene Adana Barosu Başkanı Av. Veli Küçük, Adana Barosu Genel Sekreteri ve Staj Komisyonu Koordinatörü Av. Semih Gökayaz, Staj Komisyonu Başkanı Av. Kezbannur Özşahin Aksu, Adana Barosu Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Sinem Tanrısınatapan Keskin ve Av. Timur Ortatepe katıldı.

Baro Başkanı Av. Veli Küçük, “Yarışmada stajyer avukatların güzel bir ekip ruhu ile yarıştılar, emeklerinden ötürü tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum. Ayrıca kurgusal duruşma yarışması genç meslektaş adaylarımızın bilgilerini sunmaları ve tecrübelerini arttırmaları için önemli bir etkinlik, bu nedenle kurgusal duruşma yarışmalarını staj eğitim programında da dahil ettik, bölge elemelerinde yer alan tüm Baroları ve emeği geçenleri, yarışmayı birinci tamamlayan Mersin Barosunu kutluyorum.” dedi.

Sosyal mesafe kuralına dikkat edilerek yapılan törende katılan stajyer avukatlara ve koordine eden avukatlara “Teşekkür Belgesi” takdim edildi.

Tören, sosyal mesafeli toplu fotoğraf çekildikten sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir