Vali Elban’dan Organize Sanayi Bölgesine ziyaret

Vali Süleyman Elban, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Bekir Sütcü’ye iade-i ziyarette bulundu. Vali Süleyman Elban, ziyaret sırasında AOSB Başkanı Bekir Sütcü ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

Adana Organize Sanayi Bölgesi’nin genel durumu hakkında değerlendirmelerin yapıldığı ziyarette Vali Elban’a yapılan çalışmalar hakkında kapsamlı bir brifing verildi.

AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü ve yönetim kurulu üyelerine verdikleri bilgilerden dolayı teşekkür eden Vali Süleyman Elban, Adana Organize Sanayi Bölgesinin üretim ve istihdam konusunda kent ve ülke ekonomisinin gelişmesine çok önemli katkılar sağladığını dile getirerek Adana’nın sanayi üssü olması için yapılan birçok çalışmanın olduğunu ifade etti.

“Yapacağımız çalışmalarla gelişen sanayimizi güçlendirerek Adana Organize Sanayi Bölgemizi daha da kuvvetli hale getireceğimize inanıyorum.” diyen Vali Süleyman Elban, çalışmalarından dolayı AOSB yönetimini tebrik ederek, üreten, istihdam sağlayan, ülke ekonomisine değer kazandıran sanayicilerin her zaman yanında olduklarını bildirdi

Adana’nın, ekonomi başta olmak üzere her açıdan gelişip kalkınması için, birlikte çalışmanın önemine vurgu yapılmasının ardından ziyaret sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir