Adana Barosu ve Ç.Ü ortaklığında online konferans

Adana Barosu ve Çukurova Üniversitesi’nin ortaklaşa düzenlediği “7251 Sayılı Kanunla HMK’da Yapılan Son Değişiklikler” konulu video konferans yapıldı.

28.07.2020 tarih ve 31199 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren 7251 sayılı Hukuk Muhakemeleri Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun değişikliklerinin değerlendirildiği canlı yayın avukatlar tarafından ilgiyle izlendi.

Yayının açılışında konuşan Çağ Üniversitesi ve Çukurova Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi, aynı zamanda Adana Barosu mensubu Av. Dr. Ali Volkan Özgüven, bugün yasada yapılan değişikliklerin ne getirip ne götüreceği üzerine değerli görüşlerini paylaşacak olan Çukurova Üniversitesi Hukuk Fakültesi Medeni Usul ve İcra iflas Hukuku ABD Öğretim Üyesi Dr. Öğretim Üyesi Hakan Albayrak’a teşekkür ederek,  “Baromuza verdikleri destek sebebiyle saygılarımı sunuyorum. Çok faydalı ve çok keyifli bir yayın olacağına inanıyorum” dedi.

Av. Dr. Ali Volkan Özgüven’in moderatörlüğünde yapılan konferansa; Çukurova Üniversitesi Hukuk Fakültesi Medeni Usul ve İcra iflas Hukuku ABD Öğretim Üyesi Dr. Öğretim Üyesi Hakan Albayrak konuşmacı olarak katıldı.

Konferans, Adana Barosu YouTube kanalının yanı sıra resmi facebook ve twitter sayfaları üzerinden canlı yayınlandı.

Katılımcılar tarafından sosyal medya üzerinden yöneltilen sorular da cevaplandırıldı. İzlenme sayılarının çok yüksek olduğu ve avukatlardan gelen soruların da katkısıyla oldukça verimli geçen canlı yayın başarıyla tamamlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir