İyilik hareketi büyüyor

Küçükdikili Sosyal ve Yardımlaşma Derneği tarafından başlatılan iyilik hareketi, her geçen gün biraz daha büyüyor.

YOKSUL ÇOCUKLARIN SEVİNCİ

Derneğin kurucusu ve Başkanı Muhsin Günsel öncülüğünde sadece ihtiyaç sahiplerine şefkat eli uzatılmakla kalınmıyor, yoksulluğu en acı haliyle yaşayan minik yürekler de sevindiriliyor. Sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımlarda bile Küçüdikili’nin yoksul çocuklarının sevinçleri gözlerinden okunuyor.

SEYHAN BELEDİYESİ’NİN DESTEĞİ

Seyhan Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü’nce yaz spor okullarına giden çocuklar başta olmak üzere ilçedeki çocukların tamamına yakınına bisküvi, çikolata, gofret ve çeşitli içecekler dağıtılıyor. Minik yürekler ise mutlu oluyor… 

GÜNSEL, HALKIN HAYIR DUASINI ALIYOR

yüzlerce kişiye gıdadan, kömüre, şekerden, sebze-meyve, ev eşyasından maddi yardıma kadar destek olan dernek, gençler ve çocukları da kötü alışkanlıklardan korumak için spor etkinlikleri de yapıyor. Küçükdikili mahallesinin bazı esnaf ve hayırseverleri, durumu iyi olanlar derneğe ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere çeşitli maddi yardımlarda bulunurken, şehir dışından da yine ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere derneğe maddi yardımlar gönderiliyor. Küçükdikili’de yardımlaşma ve dayanışma kültürü büyüyor. Küçüdkili Sosyal ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Muhsin Günsel, halkın hayır duasını almaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir