Her şey Küçükdikili için!

Aşure etkinliğinde buluştular…

Küçüdikili Sosyal ve Yardımlaşma Derneği tarafından Muharrem ayı nedeniyle halka aşure dağıtıldı.

GENİŞ KATILIM…

Dernek binası önünde düzenlenen etkinlikte, hazırlanan aşurelerin halka dağıtıldığı etkinliğe CHP Seyhan ilçe Başkanı Ahmet Dardağan, Seyhan Belediye Başkan Yardımcısı Önder Kaypak, CHP Seyhan İlçe Kadın Kolları Başkanı Dilek Özcan, CHP Seyhan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hasan Hüseyin Solmaz, muhtarlar ve sivil toplum örgütü yöneticileri ile çok sayıda mahalle sakini katıldı.

KUTLUYORUZ

CHP Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Dardağan,  “Muharrem ayında aşurenizi halkımızla paylaşıyorsunuz. Allah kabul etsin. Böyle anlamlı bir etkinlik yaptığınız için sizleri kutluyoruz” dedi.

Çocuklara, gençlere ve yoksullara yönelik desteğiyle dikkat çeken Küçükdikili Sosyal ve Yardımlaşma Derneği, anlamlı etkinliklere imza atmaya devam ediyor.

Bugünü kadar yoksullara yapılan yardımlarla ön plana çıkan, çocukları sporla buluşturan, gençleri her türlü kötü alışkanlıktan korumak için mücadele eden derneğin aşure etkinliğine çok sayıda vatandaş katıldı.

ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ

Küçükdikili Sosyal ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Muhsin Günsel, etkinliğe gelen misafirleri tek tek karşıladı. Günsel yaptığı açıklamada, “Bizler ihtiyaç sahibi insanlarımıza elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Yoksul ailelerin her alanda ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Gençleri ve çocukları spora yönlendiriyoruz. İmkanlar ölçüsünde gıda, kömür, ev eşyası dışında maddi yani nakit para yardımlarında da bulunuyoruz. Her şey Küçükdikili için” dedi.

Başkan Günsel, etkinliğe katılan ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.