Gelecek Partisi İl Kadın Kolları Başkanlığına Nezahat Uçak atandı

Gelecek Partisi’nde yetki belgesi töreni düzenlendi. İl Kadın Kolları Başkanlığına atanan Nezahat Uçak yetki belgesini Gelecek Partisi Adana İl Başkanı Kenan Akkaya’dan alarak görevine başladı.

Törende konuşan Gelecek Partisi Adana İl Başkanı Kenan Akkaya, Türkiye’nin sorunlarının çözümü noktasında Genel Başkan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu önderliğinde mücadele ettiklerini söyledi.

SORUNLARI BİZ ÇÖZERİZ

Davutoğlu’nun insan odaklı politikalar konusunda verdiği mesajların vatandaşlar tarafından benimsendiğini görmekten büyük mutluluk duyduklarını bildiren Gelecek Partisi Adana İl Başkanı Kenan Akkaya, ‘’Türkiye için çıktığımız kutlu davamızda en büyük desteğimiz kadınlarımız ve gençlerimiz olacaktır. Bugün Adana İl Kadın Kolları Başkanlığımıza atanan Nezahat Uçak ve ekibinin göreve başlaması bizlere ayrı bir heyecan verdi. Nezahat Uçak ve arkadaşlarının mücadele de elde edecekleri başarı ile Gelecek Partisi, Adana siyasi yaşamında hak ettiği noktaya gelecektir’’dedi. Akkaya, Kadınlar olmadan mücadelenin asla başarıya ulaşılamayacağını belirterek , ‘Kadınlarımızla birlikte çıktığımız bu yolda iktidara gelerek sorunları biz çözeceğiz’’ dedi.

GELECEĞİ BİRLİKTE KURALIM

Gelecek Partisi Adana İl Kadın Kolları Başkanlığına atanan Nezahat Uçak ise verilecek mücadelede en önde olacaklarını belirtti. Uçak, Türkiye’nin dünyada hak ettiği konuma gelmesi için Gelecek Partisi olarak kolları sıvadıklarını bildirdi. Uçak, ‘’Kadınlarımızı Gelecek Partisi çatısı altında buluşarak örgütlenmeye çağırıyoruz. Gelin geleceğimizi birlikte kuralım. Gelin Türkiye’nin ve şehrimizin geleceğini birlikte kuralım’’ diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.