Hülya Güllüce toprağa verildi

Adana’da boşandığı eşi Hülya Güllüce’yi tabancayla vurarak öldüren Abdullah K. adlı katil tutuklandı. Genç kadın ise bugün toprağa verildi.

Bir spor salonunda müdürlük yapan 39 yaşındaki Hülya Güllüce evinde başından tabancayla vurularak, öldürülmüş halde bulunmuştu.  

ABLASI KANSERDEN ÖLDÜ

Adananın sevilen, sayılan isimlerinden Mehmet Ali Güllüce, bir kızını da amansız bir hastalığa kurban vermişti. Kızı Nerimanın acısı dinmeden diğer kızı Hülya Güllüce, birlikte yaşadığı eski eşi Abdullah K. tarafından katledildi.

Gözaltına alınan Abdullah K. ilk ifadesinde cinayeti itiraf etti. İstanbul sözleşmesi tartışmaları devam ederken Adanada 1 haftada 3 kadın öldürüldü.

TOPRAĞA VERİLDİ

Öldürülen Hülya Güllüce, Adana Adli Tıp Kurumu’ndaki otopsi işlemlerinin tamamlanmasının ardından cenazesi yakınları tarafından morgdan alınarak Kabasakal Mezarlığı’nda toprağa verildi. Cenaze törenine Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin ile ailesi ve sevenleri katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir