CAHİT BENLİ’NİN MUTLU GÜNÜ…

DİLLERE DESTAN DÜĞÜN TÖRENİ

Adana’nın tanınmış işadamlarından, CHP Çukurova Belediye Meclis Üyesi Cahit Benli’nin güzeller güzeli kızı Özge Benli, gönlünü kaptırdığı Eren Ongun ile hayatını birleştirdi. Hatice & Cahit Benli ve Yeter & Ali Ongun ailesi evlatlarının mutluluklarıyla bir ömür akraba olmanın gururunu yaşadı.

KATILIM OLDUKÇA YOĞUNDU

Beyaz Saray Tesisleri’nde düzenlenen düğün ve nikah törenine siyaset ve iş dünyasından birçok katılım sağlandı. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, CHP Adana milletvekileri Ayhan Barut, Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin, Burhanettin Bulut, 26. Dönem CHP Adana milletvekili İbrahim Özdiş, Ak Parti, MHP meclis grubu, Çukurova Belediyesi başkan yardımcıları düğüne katılım sağlarken,

CHP Genel Başkan Yardımcıları, Bülent Kuşoğlu, Seyit Torun, Onursal Adıgüzel, Lale Karabıyık, Muharrem Erkek, Ali Öztunç, Ahmet Akın ve CHP İstanbul milletvekili Mehmet Akif Hamzaçebi ve siyaset dünyasından birçok kişi bu mutlu günü mesajla kutladı.

CAHİT BENLİ’NİN HEYECANI GÖRÜLMEYE DEĞERDİ

Mutlulukları gözlerinden okunan genç çift bu muhteşem günün tadını doyasıya çıkardı. Misafirlerle tek tek ilgilenen Cahit Benli’nin heyecanı ise görülmeye değerdi. Kızının mutluluğunda duygu dolu anlar yaşayan Benli, “ Allah kızımı ve oğlumu mutlu etsin, inşallah bir ömür boyu hiç incimizler, vatana ve millete faydalı evlatlar yetiştirirler. Sevgi ve saygıyı kaybetmedikleri sürece mutlu olurlar, hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Çiftin nikahını Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin kıyarken, şahitliğini ise Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, CHP Adana milletvekilleri Müzeyyen Şevkin, Ayhan Barut, Orhan Sümer, Burhanettin Bulut yaptı. Çiftin evlilik cüzdanı ise CHP Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin vererek bir ömür boyu mutluluklar diledi.

EN BÜYÜK ARZUMUZ EVLATLARIMIZIN MUTLU OLMASIDIR

Düğünde şıklığıyla göz kamaştıran gelinin annesi Hatice Benli’nin gözlerinin dolması dikkatlerden kaçmadı. Kızına ve damadına bir ömür boyu mutluluk temenni eden Hatice Benli, kızı Özge Benli ile her zaman gurur duyduğunu ifade ederek, “ Darısı tüm bekarların başına, Allah bu mutluluğu tüm anne ve babalara yaşatsın. En büyük arzumuz evlatlarımızın mutlu olmasıdır” dedi.

DİLLERE DESTAN BİR DÜĞÜNDÜ

Düğünde gelin ve damadın dansları geceye damga vurdu. Tüm eğlencenin ardından muhteşem karelere imza atılan düğün dillere destan oldu… İki ailenin akrabalıklarının başladığı bu düğün töreninde biz de Adananewstv olarak çifte bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir