Asrın mucizesi 1 yaşında

Asrın mucizesi Medirevo 1 yaşında. Bor ve kenevir hamlesiyle dikkatleri çeken Medirevo, emin adımlarla yola devam ediyor.

İNSAN SAĞLIĞINA KATKISI BÜYÜK

Medirevo Kurucu Uzmanı Seval Bugay Bahçeci, insan sağlığına büyük önem verdiklerini belirterek, “Özellikle bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi noktasında bor ve kenevirin gücünün ne kadar büyük etkisi olduğu tartışmasızdır. Medirevo ürünleri de bor ve kenevirle bu mucizenin bir parçasıdır. İşte bu nedenle birçok doktor, profesör, plastik cerrah ve kimyagerler, bilim insanları, eczacılar, güzellik merkezleri bizimle çalışıyor” dedi.

KENEVİR 250 HASTALIĞA ŞİFA

Kenevir’in 250 hastalığın şifasında kullanıldığının bilimsel raporlar ve verilerle ortaya konduğunu anımsatan Medirevo Kurucu Uzmanı Seval Bugay Bahçeci, “ Elimizde sağlığımızı koruyacak ve onaracak bir cevher var. Şu an bu milli cevher olan efsane ürünlerimizin dünyada ilk defa Medirevo Medikalin buluşu olması ve sadece bizim sektörümüzde bulunması gurur ve onur vericidir.  Ayrıca Türkiye için bir mucize kaynağıdır” diye konuştu.

TEK BAŞINA BİR MUCİZE:CBD

Ürünleri  içinde olan favori nitelendirilen  CBD’nin  tek başına bir mucize olduğunun da yine bilimsel veriler ve laboratuar raporlarıyla ortaya konduğunu anımsatan Bahçeci, şöyle devam etti:

“Kanımızdan damarımıza, kalbimize, psikolojik ve sağlık içeren tüm sorunlarımızda, kemik, kas, beyin, eklem ağrılarından tutun da otizmli çocuklarda, hücresel yapı taşlarında, depresyon, felç, inme, travma, epilepsi, uyku bozukluğu, bilinç kaybı alzheimer, böbrek, parkinson, migren,  nedensiz ağrılar, osteoporoz, obezite, böbrek, karaciğer hastaları gibi dezavantajlı  insanlara sayısız destekleri  bulunmaktadır.  Bir mucize ile karşı karşıyayız. Yine korku, endişe, kaygı, bozuklukları gibi durumlarda yoğun kullanım sağlanmaktadır. Dünya bor ihtiyacını tek başına karşılayan ülke Türkiye’dir.  Dünya bor rezervinin yüzde 73’ünü elide bulunduran bir ülkeyiz. Bor, hücresel etkileriyle devrim yaratıyor. İnsan vücudunda kalsiyum, magnezyum, fosfor emilimini artırır. Son derece önemli bir mineraldir. Kemiklerin güçlenmesi, sağlar kas ve eklem ağrılarını azaltır. Kas ve beyin hücrelerine yardımcı olur. Boru nötron yakalama yöntemiyle kanserli hücrelerin seçilerek imha edilmesine ve sağlıklı hücrelere zararın engellenmesine yardımcı olur. Borun günlük olarak yeterli miktarda alınması osteoporozun önlenmesi veya tedavisinde oldukça önemlidir. Antioksidan özelliği ile ateroskleroz hastalığının önlenmesinde de yine etkili bir rol oynamaktadır. “

İŞTE BAZI ÜRÜNLER VE ÖZELLİKLERİ

Ürünleri arasında büyük çeşitlilik olduğuna da dikkat çeken kurucu Seval Bugay Bahçeci, şunları kaydetti:

“Farklı kategorilerde gıda takviyeleri, içilebilir yağlar, kişisel bakım ürünleri, cilt , ağız bakım ve temizlik ürünlerimiz çok ciddi bir talep var. Şu an bir pandemi süreci yaşıyoruz. Virüse karşı en etkili yöntem ise hijyendir. Biz pandemi sürecinde bizim ürünlerimizin ne kadar değerli olduğu ortaya çıktı. Medirevo ürünleri zirve yaptı.

Medirevo ürünlerini kullanan alzheimer, şeker ve tansiyon hastaları inanılmaz sonuçlar alıyor. İnsan sağlığına çok ciddi katkımız oluyor.

Kısaca ürünlerden söz edecek olursak  örneğin örneğin ağız spreyi alovera. İçerisinde bor ve kenevir var. Ağız hijyeni sağlıyor. Virüslerin boğazdan içeriye girmesini engelliyor.

Diş macunu: içinde bor ve kenevir var. Ayrıca misvak, nane, tarçın, propolis var.

Borken comlex 124: Bu ürünümüz de güçlendirilmiş c vitamini. İçinde limon, okaliptüs, akgünlük var. Mevsimsel gribi engelliyor, bağışıklığı güçlendiriyor. Bunlar ilaç değil. İnsanların gıdadan alamadığı vitamin, gıda ve enzimleri güçlendirdiği için destek olarak kullanılıyor.

D: Vitaminiİçereğinde resrevatrol ve demir vitamini var. Resrevatrol, bor ile kenevirin birleşmesiyle  hücreleri sağlıklı tutuyor.

CBD:Bor ve kenevir karışımıyla hücreleri genç tutuyor, yaşlanmayı önlüyor.

Psikolojik sıkıntı yaşayan günümüz hastalarına, otizmli çocuklara otizmli çocuklara bile fayda sağlayan ürünlerimiz bulunmaktadır.

DEVRİM HAMARATLAR, DEREN ÖZTÜRK MATARACI VE TAŞKIN ÖZTÜRK…

Kurucu ve çalışan tüm kadromuz oldukça profesyonel bir ekipten oluşuyor. Devrim Hamaratlar, Deren Öztürk Mataracı ve Taşkın Öztürk… Medirevo ve asrın mucizesini bu üç dev isim, üç güçlü lider oluşturdu. Sektörde lider olan bir markayız. “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.