“Milletimiz bizi çağırıyor”

İyi Parti Adana il Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ni (ÇGC) ziyaret etti. ÇGC Başkanı Cafer Esendemir ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Başkan Boyvadaoğlu ülkenin ekonomik sorunlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Ekonomik sıkıntılar başrolde!

ÇGC Kültür ve Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarette konuşan Boyvadaoğlu,şunları söyledi: ‘’Ülkenin doğru yönetilememesi , işsizliğin artması, döviz fiyatların yükselmesi, dış sermayenin Türkiye şartlarına güvenmediği için kaçmasına ; Milletimiz de yoğun bir şekilde tepki gösteriyor. Parlamenter sisteme bir an önce geçilmesi gerekiyor. Bir şeylerin artık düzelmesi lazım. Vatandaşlarımız umut olarak İyi Parti’yi görüyorlar, biz de milletimize umut olacağız. Ülkeyi yönetecek kadrolara da sahibiz.

Eskiden vatandaşlarımız üye olmaya çekiniyorlardı şimdi ise vatandaşlarımızın kendisi geliyor. Genel Başkanımız Meral Hanımı çok sevdiklerini söyleyip ailemizin bir üyesi olmak istiyorlar.

Akıllı hareket etmekte fayda var artık Hükümete dur demenin zamanı geldi. Milletimiz bizi çağırıyor.”

ÇGC Genel Sekreteri Sefa Saygıdeğer’ inde hazır bulunduğu ziyarette, Başkan Esendemir, Boyvadaoğlu’na çalışmalarında başarı diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir