Müdür İnci’den Türk-İş’e İade-i ziyaret

Adana Emniyet Müdürü Doğan İnci, göreve başladığında, kendisine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren, Türk-İş 4. Bölge Temsilcisi Edip Gülnar’a, iade-i ziyarette bulundu.

Pandemi kurullarının göz önünde bulundurulduğu ziyaret oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti. Ziyarette konuşan  Emniyet Müdürü Doğan İnci, sendikaların çalışanların haklarının korunması hususunda önemli bir görev ifşa ettiğini dile getirerek “Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

POLİS-ASKERİMİZ GÖZBEBEĞİMİZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Türk-İş 4. Bölge Temsilcisi Edip Gülnar ise, halkın güvenliği için 7/24 görev yapan polis ve askerlerimizin ayaklarına taş değmesin temennisinde bulundu. Gülnar, “Bu vatanın savunulmasında, halkın can ve malının korunmasında, kentin huzurunun tesis edilmesinde canla başla çalışan polis ve askerlerimiz bizim göz bebeğimiz. Göreve geldikten sonra yaptığınız terör, uyuşturucu ve asayiş uygulamaları ile bir çok başarıya imza attınız. Başta siz olmak üzere teşkilatta görev yapan polisimizi canı gönülden kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum” diye konuştu.

Ziyaret anı fotoğrafının çekilmesi ile son buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.