Acı haberler peş peşe geldi

Önce Adana Tabip Odası Başkanı Uzman Doktor Selahattin Menteş’in annesinin vefat haberi geldi.  Menteş’in annesi Döndü Menteş, yaşamını yitirdi.  

SES BAŞKANI AKYÜZ’ÜN BABASI COVİD-19’DAN HAYATINI KAYBETTİ

Sağlık Emekçileri Sendikası Başkanı Dr. Mürşit Enis Akyaz’ün babası, Mehmet Ali Akyüz’ün de acı haberi geldi. Dr. Akyüz, Covid-19 nedeniyle yaşamını yitiren babasının acı haberini anılarda kalan ve üzerinde  “Yollar bize memleket” yazılı bir fotoğraf ile duyurdu. Akyüz, paylaşımında, babasının ardından şöyle seslendi:

 “Canımızın içi bir tanemiz babamız Covid’e yenik düştü. Onun kahkahaları, ardına bıraktığı muhteşem hayat, sevdikleri hayatına girdikleri onu sevenler ile birlikte bu dünyaya büyük bir çizik attı. Acımız büyük, tarife imkân yok, hâlâ inanamıyoruz. Fiziken hayatın son bulsa da hep bizimlesin babacığım. Seni çok seviyoruz…”

BİLİM İNSANI ÖZŞAHİNOĞLU DA VEDA ETTİ

Acı haberler Dr. Menteş’in annesi Döndü Menteş ve SES Başkanı Mürşit Enis Akyüz’ün babası Mehmet Ali Akyüz ile sınırlı kalmadı. Çukurova Üniversitesi eski Rektörlerinden bilim insanı Can Özşahinoğlu’un da vefat haberi geldi.

BİLİM İNSANI CAN ÖZŞAHİNOĞLU’NUN VEFATI VE

ÖĞRENCİSİ DR. RIZA METE’NİN DUYGUSAL PAYLAŞIMI

Eski başhekimlerden ve Adana Büyükşehir Belediyesi Sağlık Daire Başkanlığı görevinde bulunan Başkan Danışmanı Rıza Mete, Can Özşahinoğlu’nun acı haberinin ardından sosyal medya hesabından şu paylaşımda bulundu:

“Önce öğrencisi, sonra asistanı olarak çalışma şansı bulduğum değerli bilim insanı Prof.Dr.Can Özşahinoğlu’nu kaybettik. Yetenekli bir cerrah, iyi bir akademisyen, dürüst, kibar ve güler yüzlü bir insan olan hocamızı daima sevgi ve saygı ile hatırlayacağız. Başımız sağolsun.”

GAZETECİ ŞEHMUS BAYSAL ANNESİNİ KAYBETTİ

Son olarak da basın camiasından dostumuz, arkadaşımız Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Kocaispir’in danışmanı Şehmus Baysal’ın annesi Şefika Baysal’ın kara haberi ulaştı.

Adana Tabip Odası Başkanı Dr. Selahattin Menteş, SES Başkanı Dr. Mürşit Enis Akyüz, bilim insanı Can Özşahinoğlu ile gazeteci Şehmus Baysal’ın kederli aileleri ve yakınlarına adananewstv.com olarak başsağlığı diliyoruz.

MURAT YILDIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir