2021 Sağlık getirsin

AK Parti Seyhan Belediye Meclis üyesi Mustafa Tunç, yeni yılın tüm dünyaya ve ülkemize başta sağlık, huzur ve barış  getirmesi temennisinde bulundu.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde ciddi problem olan Korona Virüs’ün, yeni yılda da mücadele etkin bir şekilde devam edilmesi gerektiğini ifade eden Mustafa Tunç, “2020 yılını büyük bir heyecan ve sevinç ile karşılamıştık. Ancak, bu yıl yaşadıklarımız özellikle korona virüs salgını insan hayatını çok ama çok büyük etkiledi. Hükümetimiz salgın ile birlikte gerekli önlemleri aldı almaya da devam ediyor. Aşının gelmesiyle birlikte bu salgını en hafif kayıpla üstesinden geleceğimize inanıyorum. Yeni bir yıla giriyoruz, dileğim 2021 yılının tüm dünyanın ve ülkemizin sağlıklı, huzurlu ve barışın egemen olacağı bir yıl olmasıdır” dedi.

Yeni yıl ile başlayacak Seyhan Belediye Meclisi’nde, Seyhan’ın, Seyhanlının beklediği, arzu ettiği hizmetlerin, yerine getirilmesi için çalışmaya devam edeceklerini de sözlerine ekleyen AK Parti Seyhan Belediye Meclis üyesi Mustafa Tunç, “Alacağımız tüm kararların Adanamıza vea Seyhanımıza hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir