Tunç’dan Şehitler Köprüsü ve Millet Bahçesi teşekkürü

AK Parti Seyhan Belediye Meclis üyesi Mustafa Tunç, Seyhan Belediye Meclisi’nin Ocak ayı ilk oturumunda gündem dışı bir konuşma yaptı. AK Parti’li Mustafa Tunç da konuşmasında Şehitler Köprüsünün Adana’ya kazandırılmasında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etti.

Seyhan Belediye Meclisi Ocak ayı oturumu Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Başkanlığında başladı. Gündeme geçilmeden önce söz alan AK Parti Seyhan Belediye Meclis üyesi Mustafa Tunç, konuşmasına Adana’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 99’uncu yıldönümü dolayısıyla başta Mustafa Kemal Atatürk, olmak üzere tüm silah arkadaşlarını rahmet ve şükranla andı. AK Parti’li Mustafa Tunç, 2020 yılının tüm dünya ve ülkemizi de etkisi altına olan Covud 19 salgınıyla, zorlu bir süreçten geçtiğini belirterek “Yeni yıl umut demek. 2021 yılının dünya ya ve ülkemize öncelikle sağlık getirmesini diliyorum. Bu yıl da yapacağımız meclis oturumlarında Seyhan için olumlu ve Seyhanlının beklediği  kararların ve Hizmetlerin alınmasını arzu ediyorum” dedi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A TEŞEKKÜR ETTİ

AK Parti Seyhan Belediye Meclis üyesi Mustafa Tunç, sözlerini şöyle tamamladı: “Kentimize kazandırılan 33 bin kişilik yeni stadın kısa zaman da açılacağını Bunun yanı sıra  Adana’nın merkezinde bulunan  5 Ocak Stadyumunun Millet Bahçesi haline getirilmesi için Cumhurbaşkanımızın tavsiye ve talimatlarının yerine getirilmiş olmasından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeydan Kraalar’a,  ilçe belediye başkanımıza ve kentimizin gelişmesine katkı koyan bütün meclis üyelerimize teşekkürlerimi ve  şükranlarımı sunuyorum, Edindiğim bilgilere göre Büyükşehir meclisinde 1/5000’lik plan yerine getirilmiş, 1/1000’lik  plan ise, Seyhan Belediye Meclisi’nin Ocak ayı gündeminde  yer almıştır .Kentimize kazandırılan bu iki eser Adana’ya ayrı bir değer katacaktır. Başta da ifade ettiğim gibi  tüm meclis üyelerimize ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a  teşekkür ederim.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.