Çalınan yatlarının peşine düştü, başına gelmeyen kalmadı.

Saldırıya uğradı, görüntüleri çekildi, kafasına silah dayandı, bilmediği yere götürüldü.

Adana’da yaşayan Ömer Şeker, çalınan yatları için her yolu denedi ama başına gelmeyen kalmadı.

Çalınan yatlarını arayan Ömer Şeker, insan kaçakçılığı yaptığı iddia edilen E.K, K.K, T.E, E.Ö, M.Ö ve D.Ç tarafından çalındığını bu isimler hakkında Cumhuriyet Savcılığı’na şikayette bulunduğunu belirterek, “Bu kişiler hakkında 4 ayrı şirket kurdukları bilgisini aldım. Berçem, Zeytek, İntegram 1453 ve Hüryap adlı şirketlerine bir yılda 700 milyon TL para yatırılmış” dedi.

İnsan kaçakçılığı yaptıklarını iddia ettiği bu isimlerle ve kurdukları şirketlerle ilgili bilgileri sosyal medyadan kurduğu “Araç Dolandırıcılığı Grubu” sayesinde öğrendiğini anlatan Ömer Şeker, “ İstanbul, Ankara, İzmir, Edirne, Manisa, Kars, Denizli ve birçok yerden beni aradılar. Bunlar çok kişiyi daha mağdur etmiş” diye konuştu.

SALDIRDIRDILAR, GÖRÜNTÜ ÇEKTİLER

Avukatı ile birlikte bu kişilerin yerini tespit edip İstanbul’a giden Şeker, burada kendilerine saldırı yapıldığını söyleyen Şeker, şunları kaydetti:

“Bize saldırı yapılırken bir de görüntü aldılar. S. İsimli bir mafyanın mensupları olduklarını söylediler. Bana E.K  isimli kişi mesaj attı. Ailemi ve beni ölümle tehdit etti. E.K’nin saklandığı evi tespit ettim. Avukatımla gittim. Amacım onu yakalatmaktı. Mesut isimli biri mağdur olduğunu söyleyerek C.C adlı kişiyle  yanıma geldi.  ‘Biz de seninle gelelim. Şahit olalım’ dedi. Sonra 10 araçla geldiler. Tespit ettiğim villanın önünde beni darp ettiler. Yaklaşık 50 kişi vardı. Beni darp ederken görüntü aldılar. Sonra da silah zoruyla beni bilmediğim bir yere götürdüler. “

İddialara göre Ömer Şeker’e saldıranlar, kendilerini Vergi Dairesi Müdürü ya da İcra Komisyonu Başkanı olarak tanıtıp ucuz araç vaadi ile de dolandırıcılık yapıyorlar. Ayrıca Ak Parti Tokat Milletvekili Özlem Zengin’in de adını kullanarak insanları kandırıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir