CHP Çukurova örgütü sahada

Pandemi döneminde CHP Çukurova İlçe örgütü, sokakları, pazar yerlerini ve vatandaşları ziyarete devam ediyor. Halkın dertlerini dinleyip, CHP’nin çözüm önerilerini vatandaşa aktarıyor.

CHP Çukurova İlçe Başkanlığının bu haftaki durağı Beyazevler Mahallesinde kurulan semt pazarı oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi Çukurova İlçe Başkanı Avukat Remzi Ümit Atay, ilçe yönetimi, kadın ve gençlik kolları üyeleriyle birlikte Beyazevler Mahalle Muhtarı Cafer İğde’yi ziyaret edip, mahallenin ve mahallede yaşayan vatandaşların temel sorunlarını konuştular. Adından beraberindeki heyetle birlikte Beyazevler Mahallesinde kurulan semt pazarında pazarcı esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldiler. Esnafın ve vatandaşların sorunlarını dinleyip, Cumhuriyet halk Partisinin esnaf ve dar gelirlilere özel hazırladığı çözüm önerilerini paylaştılar.

PAZAR YANGIN YERİ, BIÇAK KEMİKTE

Pazarcı esnafı ve pazara gelen vatandaşlarla bir araya gelen İlçe Başkanı Remzi Ümit Atay, bıçağın kemiğe dayandığını, milletin ekmek alamaz duruma geldiğini söyledi. Çukurova İlçesinde bulunan pazar yerlerine rutin olarak halk gezilerine çıktıklarını söyleyen Atay şu ifadelere yer verdi:

“Vatandaş o kadar ağır koşullarda yaşıyor ki birçok kişi pazarın dağılma saatinde çürük meyve ve sebzeleri ucuz fiyata alma derdine düştüğünü görüyoruz. Durumun bu kadar vahim olduğu bir dönemde ülkeyi yöneten siyasal iktidarın bu durumdan bir haber olduğunu herkes biliyor. Her yerde durum aynı, esnaf dertli. Siftah yapamayan, borçlarını ödeyemeyen esnaflarımızı dinledik. Sarayın gündemi ile sokağın gündemi aynı değil. Sokak yangın yeri.”  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.