Niğde ve Mersin Gazeteciler Cemiyet Başkanları ÇGC’de

Niğde Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Başkanı Alpaslan Düzgün ve Mersin Gazeteciler Cemiyeti (MGC) Başkanı Kaya Tepe, Adana’da Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nin Sosyal Tesisleri’ni ziyaret etti. NGC Başkanı Alpaslan Düzgün, Yönetim Kurulu üyeleri ve yerel gazete temsilcileriyle birlikte yaptığı ziyarette, ÇGC’nin sosyal tesislerini çok beğendiklerini ifade etti.  Düzgün, “Bu tesisi Adana’ya kazandıran meslektaşlarımızı tebrik ediyorum. Çok güzel ve örnek bir tesis olmuş” dedi.

MGC Başkanı Kaya Tepe de Mali Sekreter Abdullah Biçer ile birlikte ÇGC Sosyal Tesisleri’ne yaptığı ziyarette; çok yönlü değerlendirilebilecek konumda olan ÇGC Sosyal Tesisleri’nin basın camiasına hayırlı olması dileğinde bulundu.

Tepe, Mersin Mezitli Belediyesi’nin yaptırdığı “BASINEVİ”nin hizmete girdiğini, Yenişehir Belediyesi’nin yaptırdığı Cemiyet Hizmet Binası’nın da önümüzdeki aylarda hizmet vereceğini bildirdi. Tepe, ÇGC ile ortak projeler yapmaya hazır olduklarını da dile getirdi.

ÇGC Başkanı Cafer Esendemir ise konuk cemiyet Başkanlarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek pandemi sürecinden sonra normalleşmeyle birlikte sosyal tesislerde faaliyetlere hız vereceklerini belirtti. Mersin Gazeteciler Cemiyeti’nin ziyaretinde, ÇGC Yönetim Kurulu üyesi Mutlu Mete de hazır bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.