Ahlaksız tekliflere boyun eğmedi, işinden oldu

Adana’da, bir meclis üyesi, yanında çalışan genç kadına yüzlerce mesaj yazdı, Ahmed Arif gibi büyük bir şairin şiirlerini yolladı, kendisiyle birlikte olmaya zorladı, elde edemeyince işten attı. Tacizcinin hem ilçe, hem de Adana Büyükşehir Belediye Meclis üyesi olduğu kaydedildi.

Adana’da, bir işyerinde yaşanan taciz iddiasının üstünün örtülmesi için harekete geçildiği iddiaları ortalığı karıştırdı. İddiaya göre bir ilçe belediye başkanının tercih ettiği ve 31 Mart seçimleri öncesinde belediye meclis üyeliğine yazdığı meclis üyesinin taciz ettiği genç kızın ise şu an psikolojik tedavi gördüğü öğrenildi.

İddialara göre Meclis üyesi, kendine ait işyerinde çalışan henüz 27 yaşındaki genç kadını elde etmek için cep telefonundan yüzlerce mesaj attı. Umduğunu bulamayınca kadını işten çıkardı.

Meclis üyesi şimdi olayın üstünü örtmeye çalışıyor. Tacize uğrayan, ahlaksız teklifler karşısında boyun eğmediği için işinden olan genç kadının ise tedavi sürecinden sonra yargıya başvuracağı belirtiliyor.  

YOLDAŞ ÜLKÜ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.