Muhtarların vazgeçilmez ismi Altun

AK Parti Seyhan Belediye Meclis Üyesi Sinan Altun, Muhtarların vazgeçilmez ismi haline geldi. Sürekli Seyhanlı Muhtarlarla bir araya gelen Altun, yine onları yalnız bırakmadı. AK Parti Belediye Meclis Üyesi Sinan Altun, Seyhan’ın  96 mahalle muhtarıyla yemekte bir araya geldi.

 ‘MUHTARLAR ÖNCELİĞİMİZ’

Seyhanlı 96 Muhtarla bir araya gelen AK Parti Seyhan Belediye Meclis Üyesi Sinan Altun, onların derdini dinledi. Altun, “Bildiğiniz üzere AK Parti 2002 yılında iktidar olduktan sonra Sayın Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde başlatılan muhtarla birlikte olmak onlarla birlikte yol yürümek her zaman önceliklerimizden biri olmuştur ve Cumhurbaşkanımızın direktifleri doğrultusunda muhtarlarımızın maaşları iyileştirilmiştir. Muhtarlar her zaman yol arkadaşımız, çözüm ortağımız olmuştur. Bundan sonrada böyle olmaya devam edecektir. Ben bir kardeşiniz olarak her zaman yanınızda olmaktan gurur duyuyorum şeref duyuyorum” diye konuştu.

SİZİN DERDİNİZ HALKIN DERDİ

Muhtarların önemine değinen AK Parti Seyhan Meclis Üyesi Sinan Altun, ‘Sizin makamınızın önemini çok iyi biliyorum. Sizin derdiniz halkın derdi ve onlar için gecenizi gündüzünüze katıyorsunuz. Bu yüzden sizlerle yol yürümekten gerçekten gurur duyuyorum. Karşılık beklemeden sadece hizmet için ter döken kutsal bir görev yapıyorsunuz. AK Parti olarak sizinle hizmet etmek bizim en büyük mutluluklarımızdan. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde siz Muhtarlarımızla 2023 hedefine hızla kavuşacağız’ dedi.

‘HERZAMAN YANIMIZDA’

Yemekte Muhtarlarla bir araya gelen AK Parti Seyhan Belediye Meclis Üyesi Sinan Altun, onların derdini dinlemeyi unutmadı. Yemeğe katılan Muhtarlar ise, ‘Sinan Altun’u ne zaman arasak her zaman yanımızda oldu. Hangi derdimiz varsa kendi derdiymiş gibi yakından ilgilendi. Seyhanlı Muhtarlar için Sinan Altun vazgeçilmez bir isim’ diye konuştular. Yemekten sonra Seyhanlı Muhtarlarla toplu fotoğraf çektiren AK Parti Seyhan Belediye Meclis Üyesi Sinan Altun, anı ölümsüzleştirdiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.