ÇGC’den futbol turnuvası

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) sportif faaliyetleri çerçevesinde değişik branşlarda turnuva düzenleyecek. ÇGC Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Esendemir ilk olarak futbol turnuvasının start alacağını belirtti.

“Spor, sevgi, barış ve kardeşliktir” diyen ÇGC Başkanı Cafer Esendemir,  yönetim kurulu olarak görev süreleri içerisinde gerçekleştirmeyi düşündükleri fakat pandemi nedeniyle ertelenen etkinlikler arasında yer alan sportif etkinliklerin startını vereceklerini söyledi.

 Esindemir, konuyla ilgili şunları kaydetti:

“İlk olarak futbolla başlayacağız. Pandemi kurallarını titiz bir şekilde uygulayacağız. Sağlık her şeyden önce gelmektedir. Turnuvaya katılacak olan takımlarımız cemiyetimize başvuruda buluna-bilirler.

 Kurumlarımızda, basın biriminde görev yapan meslektaşlarımızda aktif olarak çalışan meslek-taşlarımızda turnuvamıza katılabilirler. Yapacağımız turnuvalardaki hedefimiz, meslektaşlarımız arasında dostluğu pekiştirmek. Müracaatların ardından turnuvamızın nerede, hangi tarihlerde ve ku-ralları ile ilgili olarak geniş kapsamlı bilgilendirme açıklamasını önümüzdeki günlerde meslektaşlarımıza duyuracağız.”       

Esendemir, turnuvaların organizasyonu için geniş kapsamlı organizasyon komitesi oluşturacaklarını da ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir