Başkan Akay’dan sağlık, barış, refah ve mutluluk dileği

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Ramazan Bayramı’nı kutlayıp, tüm insanlığa barış, sağlık, mutluluk ve refah dolu bir gelecek diledi.

Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlayan Başkan Akay, bayramların kırgınlıkların, küskünlüklerin sona erdirildiği anlamlı günler olduğunu belirtti.

Ramazan Bayramının Covid-19 salgını nedeniyle kısıtlamalar altında kutlanacağını anımsatan Başkan Akay, mesajında şunları kaydetti:

“Salgın nedeniyle Ramazan Bayramında büyüklerimizin ellerinden, küçüklerimizin gözlerinden öpemeyecek olsak da kırgınlıklarımızı, küskünlüklerimizi bir kenara bırakıp yüreğimizden birbirimize sarılacağız. Ramazan ayı boyunca dayanışma ruhuyla salgın nedeniyle zor günler geçiren halkımızın yaşamını kolaylaştırmak için çalışma arkadaşlarımızla birlikte yoğun çaba gösterdik. Dün olduğu gibi bugün de yarın da halkımızın her günü bayrammış gibi, mutlu, huzurlu ve sağlıklı geçirebilmesi için gayret göstereceğiz.  Tüm halkımızın Ramazan Bayramını, birlik, beraberlik, dostluk ve dayanışma duygularıyla kutluyor, Ramazan Bayramımızın ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, mutluluk, huzur ve barış dolu güzel günler getirmesini diliyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.