Esendemir: Seyhan nehri aktivite merkezi olmalı

Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Sosyal Tesisleri’ni ziyaret etti.

ÇGC Başkanı Cafer Esendemir ve yönetim kurulu üyelerine iade-i ziyarette bulunan Çintimar,”  Başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum. Tesisleri ve manzara gerçekten de muhteşem. Emeği geçenleri kutluyorum” dedi.

Ziyarettin duyduğu memnuniyeti dile getiren   ÇGC Başkanı Cafer Esendemir ise “ Seyhan nehri aktivite merkezi olmalı. Cemiyet olarak bu yönde bazı ciddi etkinliklerimiz olacak. Bunu da hızlı bir şekilde uygulamak arzusundayız. Düşüncelerimizi, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Muzaffer Çintimar’a aktardık. Kendisi de olumlu baktı ve desteğini esirgemeyeceğini ifade etti. Devamlı bir araya gelerek kentimizde yapılacak olan sportif faaliyetlerde işbirliği içerisinde olacağız. Ziyaretinden dolayı müdürümüze, yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar’ın, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Sosyal Tesisleri’ni ziyaretinde, Başkan Yardımcıları Engin Kanber, Yasemin Atasoy, Genel Sekreter Sefa Saygıdeğer, Genel Sekreter Yardımcısı Süreyya Uri, Mali Sekreter Yardımcısı Hüseyin Arat, Yönetim Kurulu Üyesi Vahap Ünkat, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Genel Merkez Asbaşkanı Kerim Hoşfikirer, TSYD Adana Şube Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Kulak  ile 5 Ocak Gazetesi Spor Müdürü Ergun Kara’da bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.