Avukat Ozan ve Zarife Karabulut çifti dünyaevine girdi: Rüya gibi düğün

Adananın tanınmış ağır ceza avukatlarından Ozan Karabulut, dillere destan bir törenle dünya evine girdi.

NİKAHI BAŞKANVEKİLİ SAÇLI KIYDI

Genç Avukat Ozan Karabulut, gönlünü kaptırdığı matematik öğretmeni Zarife Karabulut (Uzun) ile yaşamını birleştirdi. Güney Marina tesislerinde gerçekleştirilen düğün töreninde genç çiftin nikahını Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Nusret Saçlı kıydı. Düğüne gelen davetliler, genç çifte gıpta ile baktı.

DÜĞÜNE SÜRAT TEKNESİYLE GELDİLER

Herk ikisi de kentin tanınmış ailelerinden olan Uzun ve Karabulut ailelerinin düğünü büyük bir katılım eşliğinde gerçekleşti. Rüya gibi düğün törenine gelin ve damat sürat teknesi ile geldi. İş,  siyaset  medya ve yargı dünyasından popüler isimlerinde  katıldığı rüya gibi düğün töreninde  gelin ve damat geç saatlere kadar eğlendi.

UNUTULMAZ BİR GECE YAŞANDI

Zarife ve Ozan çifti, Güney Marina tesislerindeki sahilde göle sıfır organize edilen muhteşem düğünde sevenleriyle birlikte unutulmaz bir gece yaşadı. Düğünde ilk dansı yapan genç çifte aileleri ve sevenleri eşlik etti. Hukuk camiasının önemli isimlerinden biri olan Ozan Karabulut ve uzun ailesinin fertleri düğüne katılan misafirlerle tek tek ilgilendi. Biz de genç çifte bir ömür mutluluklar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.