KAYIP SİLAHLAR ve SEDAT PEKER

Organize’r Sedat Peker kötü bir Göstergeç oldu ülkeye.  

Katilleri gösterdi.  

Halkın çalınan servetlerini gösterdi.  

Kara para düşkünlerini gösterdi.  

Namusunu ve görevini kötüye kullanan siyasileri gösterdi.  

Beleş düşkünü ayak takımını gösterdi.  

Siyasi kucağında beslenen ibibikleri gösterdi. Gösterdi de gösterdi. 

Kısmetse Vatana – Millete helalleşme nasıl olacak onu da gösterecek, bekliyoruz. 

Zulacı Ak Parti yöneticilerinin bir kısmı el altından, yani zuladan, yani karanlık tiplere karanlık köşelerde sandıkla silah ve cephane dağıtıyormuş. Vallahi!  

Organize’r Peker öyle söyledi; Sandık sandık içinde, Soylu sandık içinde… 

Cumhur İttifakı daha darbe zamanı dağıtılan silahların hesabını veremedi ki! 

Gerici Ülke Tv’de Esra Elönü’nün programına çıkan Gerici sosyete Sevda Noyan muhalifleri ve site komşularını kan banyosu yapacakmış gibi tehdit etmişti! 

24 Haziran seçimleri öncesinde Gerici Akit Tv’de Bilgi Savaşları programına çıkan Abidik gubidik profesör Maranki seçimlerde Ak Parti başarısız olursa Belgrad Ormanı’na gömdükleri silahları çıkarıp savaşacaklarını söylemişti. Acep profluğu orman köşesinde mi verdiler buna! 

Birçok sabırsız namussuz uzun namlulu resimlerini cehalet profillerinde paylaştı! 

Sayın Akşener’e Rize gezisinde provokasyonda bulunan kalabalığın içinde ‘getirin tüfekleri’ diye avazlayan cahillerde vardı!  

HÖH (Halk Özel Harekat) diye bir oluşum çıkmıştı bir ara, ağır bir şamar yediler sanırım, hepsi birden yok oldular ortadan! Tüccar, Kindar Ak Parti’nin her yanı erken öten horoz Maşallah!  

Ankara’da Mustafa Maraş tartıştığı traktör sürücüsünü öldürüp kardeşini yaralamıştı. MP5 silahı nereden bulduğu sorulduğunda ’15 Temmuz darbe gecesi Ankara Emniyet Müdürlüğünün önünde dağıttılar’ demişti. Sanki elma – armut dağıtmışlar! 

Fetö Davaları doğrultusunda 15. Asliye Hukuk Mahkemesi tarafından atanan 7 kişilik bilirkişi heyeti 15 Temmuz’da Ankara Emniyet Müdürlüğü’nde meydana gelen toplam zararın maliyetini 28 milyon 237 bin 867 lira olarak belirlemişti. Raporda, Ankara Emniyeti’ne ait 3 adet G-3 piyade tüfeği, 11 adet Kaleşnikof Tüfek, 1 adet MP5, A3 otomatik tabanca ve 1 adet de kuru sıkı tabancanın kayıp olduğunu tespit etmişti. Ayrıca çok sayıda mühimmatında kayıp olduğu rapora eklenmişti.  Tuhaf olan ise emniyette kuru sıkı tabancanın ne işinin olduğu! Bilirkişiler tepeden tırnağa yalana kesmiş yahu! 

O günlerde CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek; O kargaşa ortamında silahların çalındığı hatta bazı depoların yağmalandığı şeklinde gayrı resmi bilgiler var, demişti. 

Kimlikten Reis Peker’in açıklamalarına Hükümet ve sorumlu bürokrasi dilini yutarken Sayın Bahçeli; Bir adım arkasındayım, diyerek destek verdi. Ben de arkasında durmak isterdim ama Adalete ve İnancıma yakışmaz!  

Gelelim konunun özüne. Ülkemizde silah saklayacak, silah dağıtacak, silah kullanacak kişi, kurum ve yapılar kanunlarla belirtilmiştir. Yavuz, Felah, Karakol Grubu bu akardan akar gelir. 

AB’ye, NATO’ya, ABD’ye sırnaşayım, borç, kredi, hibe alayım dersen Kore’ye askerde yollarsın, içinde Gladyo mikrobunu da beslersin. Peker’in dediği Özel Harp Dairesi Gladyo’nun Türkçe adıdır ve iki kutuplu dünyada ABD’nin ülkemize zerk ettiği zehirdir. Kuruluş amacının dışına rahat çıkan, bütçesi dışarıdan karşılanan bir kurumdu. Ecevit Farkına vardı da kurtulduk.  

Sonrası özel kuvvetler ve kozmik oda. Onu da hep birlikte yaşadık. Arınç’ın boynunda yafta olarak kaldı yaptığı! 

Hükümet içinde değil, devlet içinde her şey kayıtlanır. Bu gün saklanan yarın ortaya çıkarılır. Ya şerefin ile görev yaparsın ya da zaaflarınla! Zaman her şeyin tanığıdır. Zaman, Zamanı gelince topluma her şeyi gösterir. 

80’lerde de durum böyleydi, 90’larda da. Dut yemiş bülbüllere bakarsan şimdi de durum aynı. 

Organize’r Peker sandık dedi, Soylu’yu sandık içine koydu. Şu an bir soruşturma olsa sayı binden bire düşer. Aklı başında insanlar biri bin ile çarpmak gerektiğini bilirler. 

Sevgili okur; Elbette Muhalefette kendine göre notlar alır, dosyalar tutar. Hükümet zamanı ortaya koyar biriktirdiklerini. Bu kadar yanlış yargılanmadan Cehennem’e bile gidemez. İçini serin, yüreğini huzur tut. Sandık Zamanı içinde Vatan – Millet sevgin olsun yeter. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.