Ülkemizi bölmeye kimsenin gücü yetmez

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Seyhan Belediye Meclis üyesi Mustafa Tunç, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün 5’nci yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Hain Darbe Girişiminin 5 yıl önce, ülkemizin birlik ve bütünlüğüne kast etmek için darbe kalkışmasına giriştiğini söyleyen  AK Parti Seyhan Belediye Meclis üyesi Mustafa Tunç, “15 Temmuz 2016 tarihinde devletin tüm kademelerine, sinir uçlarına sızan FETÖ mensupları, seçilmiş iradeye yönelik darbe kalkışmasında bulunmuş, ancak Aziz Türk Milleti, devletine karşı düzenlenen bu hain darbe kalkışmasına canını ortaya koyarak ‘Dur’ demiştir” dedi.

Hain şer odaklarının, Türkiye Cumhuriyeti Devletini, bölmeye, birlik ve beraberliğine kast etmeye gücünün yetmeyeceğini ifade eden Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Seyhan Belediye Meclis üyesi Mustafa Tunç, “Alçak darbe kalkışmasında 251 vatan sevdalısını şehit verdik, gazilerimiz var. Tüm Şehitlerimizi minnet ve rahmetle anarken, gazilerimiz ile canını ortaya koyan Yüce Türk Milleti’nin tüm fertlerine şükranlarımı sunuyorum. Yüce Allah aziz milletimize bir daha 15 Temmuzlar yaşatmasın. Birlik ve beraberliğimiz sonsuza kadar daim olsun” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.