Seyhanlı Atletler Türkiye üçüncüsü

28-29 Temmuz tarihleri arasında Ankara’da yapılan Spor Toto U-16 Erkekler Ligi’nde ilimizi temsil eden Seyhan Belediyespor Kulübü güçlü rakipler arasında Türkiye 3.oldu ve müzesine bir kupa daha getirme başarısı gösterdi.

AKAY,” SPORCULARIMIZLA GURUR DUYUYORUZ”

12 takımın katıldığı U-16 Yaş Altı Erkekler Liginde başarılı bir performans sergileyip Türkiye 3.sü olarak Adana’ya kupa ile dönüldüğünü belirten Seyhan Belediye Başkanı ve Seyhan Belediyespor Kulübü Onursal Başkanı Akif  Kemal Akay, “ Bizleri mutlu ederek başarı çıtasına bir yenisini daha ekleyen hocalarımızı ve sporcularımızı kutluyorum. Bundan sonraki şampiyonalarda daha iyi neticelerin altına imza atarak Adanamızın Atletizmde gurur vesilesi olmaya devam edeceğiz” dedi.

KADIOĞLU’NDAN, BAŞKAN AKAY’A TEŞEKKÜR

Seyhan Belediyespor Kulübü Atletizm Koordinatörü Serdal Kadıoğlu da, “ İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Güçlü rakipler arasında erkekler de 3.olma başarısı gösterdik ve emeklerimizin karşılığını aldık. Bizlerin her zaman yanında yer alıp desteğini esirgemeyen Seyhan Belediye Başkanımız ve Onursal Başkanımız Akif Kemal Akay’a, “ Hocalarım ve sporcularımız adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.