SEYHAN’DAN EMEKÇİLERE VEFA

Seyhan Belediyesi bünyesinde Seyhanlıların huzuru, mutluluğu ve refahı için özveriyle görev yapıp  emekli olan emekçilere Başkan Akif Kemal Akay teşekkür plaketi takdim edip, emeklerinden dolayı teşekkür etti.

Seyhan Belediyesi nikah salonunda dün gerçekleştirilen törende Başkan Akay yaptığı konuşmada, insanların çalıştıkları kurumla özdeşleşmesinin önemini vurguladı. Akay, “Bir kurumda çalışıp, emek harcayarak işimizi tamamlıyorsak bence bu iş diğer işlerden çok daha kutsaldır. Diğer arkadaşlarımız da mensup oldukları kuruma gerçekten sahip çıkarsa, ülke, toplum ve refah adına çok ciddi şeyler elde edilmiş olur. Umuyorum kalan arkadaşlarımız da kurumsal olarak bu hazzı taşırlar ve inşallah biz de bu günleri görürüz. Hepinize toplum adına yaptığınız hizmet adına teşekkür ediyor, mutlu bir emeklilik hayatı diliyorum” diye konuştu.

Başkan Akay daha sonra Seyhan’a ve Seyhanlıya özveriyle ve fedakarca hizmet eden emekçilere teşekkür plaketi takdim etti. Emekli olan emekçiler ise buruk bir mutluluk yaşadı.

Seyhan Belediyesi’nden emekli olan personelin isimleri şöyle:

Cumali Eyi,Hüsnü Gül, Selahattin Akın,Adil Ülbeği, Ali Yıldırım, Ediz Akpınar, Engin Özataş, Fadime Yıldız, Mehmet Ekici, Mehmet Kanat, Metin Kılıç, Sedat Günaştı, Sezai Filhak, Süleyman Çolak, Şevket Yılmaz, Tuna Karaman, Zübeyde Gözükara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.