Başkan Akay, “ Atletizmde marka olacağız”

Seyhan Belediyespor Kulübü başarı çıtasına bir yenisini daha ekledi. Mavi-Beyazlıların Kadın Atletizm Takımı, 4-5 Eylül tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilen Birinci Lig Final Yarışlarını en yakın rakibinin 30 puan önünde 125 puanla tamamlayarak Türkcell Kadınlar Atletizm Süper Ligine yükselme başarısı gösterdi.

BAŞKAN AKAY, “BAŞARI ÇITASI HER GEÇEN GÜN YÜKSELECEK”

Spor Toto Edip Akarsu 1.Lig Final Yarışmaları sonunda şampiyon olarak Süper Lige yükselen Seyhan Belediyespor Kulübü Kadın Atletizm Takımı’nın şampiyonluğunun kendilerini gururlandırdığını belirten Seyhan Belediye Başkanı ve Seyhan Belediyespor Kulübü Onursal Başkanı Akif Kemal Akay, “Spora yaptığımız destekler başarı ile sonuçlanmakta. Bu da bizleri mutlu ediyor. Bunun devamı da gelecek. Erkek takımımızdan sonra kadınlarda da,  Adana’mızı, Süper Ligde en iyi şekilde temsil etmeye kararlıyız. Atletizm sporunda marka olacağız” dedi.

SÜPER LİGDE GÜÇLÜ RAKİPLERLE KARŞILAŞACAK

Yeni sezonda, Fenerbahçe SK, Beşiktaş SK, İstanbul Büyükşehir Belediyespor ve ENKA, Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, İzmir Gaziemir Belediyespor Kulübü, Trabzon Karayolları Spor Kulübü gibi güçlü takımların yer aldığı Turkcel Atletizm Süper Liginde mücadele edeceklerini belirten Seyhan Belediyespor Kulübü Atletizm Koordinatörü Serdal Kadıoğlu da, “ Şampiyonluğu bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Seyhan Belediye Başkanımız Akif Kemal Akay’a armağan ediyoruz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.