SEYHAN BELEDİYESİ’NİN 2022 TAHMİNİ BÜTÇESİ 740 MİLYON TL

Seyhan Belediye Meclisinde, 2021 Yılı Mali Yılı Taslak Bütçe görüşmelerinin son birleşimi dün Kemal Çelik başkanlığında gerçekleştirildi.  Son maddelerin de tek tek oylanmasıyla Seyhan Belediyesi’nin tahmini gelir-gider bütçesi 740 Milyon Lira olarak kabul edildi.

SEYHAN’IN GELECEĞİNİ BİÇİMLENDİRECEK HİZMETLER

Başkan Akif Kemal Akay, Seyhan’da yurttaşların sorunlarını çözecek, ilçenin geleceğini biçimlendirecek hizmetler için oluşturulan bütçenin kabul edilmesinden dolayı tüm meclis üyelerine teşekkür etti.

BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ, BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Seyhan’ı çağdaş bir kent haline getirmek için Seyhan Belediyesi olarak meclis üyeleri, muhtarlar, sivil toplum örgütleri ve Seyhanlılarla birlikte omuz omuza çalışacaklarını dile getiren Başkan Akay, “Covid-19 pandemisiyle geçen iki yıla yakın süre birçok güçlüğü de beraberinde getirdi. Hem pandemi hem de küresel ekonomik gelişmelere bağlı olarak önümüzde yine zorlu bir dönem bizi bekliyor. Karşılaşacağımız tüm zorluklara karşın Seyhan’a ve Seyhanlı hemşehrilerimize en iyi hizmeti hep birlikte üreteceğiz. Çünkü birlikte güçlüyüz ve birlikte başarabileceğimizi biliyoruz” dedi.

YOLUMUZ AÇIK OLSUN

Tahmini bütçeyle ilgili oylamalarda bazı maddelerin oyçokluğuyla geçtiğine işaret eden Başkan Akay, “Bu maddelerde çekimser kalan ya da ret oyu veren meclis üyelerimizin uyarılarını göz ardı etmeyeceğiz. Uyarıları ve eleştirileri değerlendireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Seyhan’ı birlikte yöneteceğiz ve inanıyoruz ki yine birlikte başaracağız. Hepimizin yolu açık olsun. Allah yardımcımız olsun. 2022 yılı bütçemiz hayırlı olsun” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.