Rezilliğin zirvesi… Soner Çetin’den canlı yayında iğrenç ifadeler: Başını mı tutmuş?

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, katıldığı bir canlı yayında, Kod-29’dan çıkardığı bir kadın için, “Benim için metresi var demiş. Nerden biliyormuş, başını mı tutmuş” şeklinde iğrenç bir ifade kullandı. Üstelik de bunu canlı yayında kadın sunucunun yanında yaptı. Soner Çetin’in bu iğrenç ve seviyeyi yerlerde süründüren ifadeleri tepki çekti.

Daha önce “Bize saldıracak olanlar, evinden ayrılırken aileleri ile vedalaşıp öyle çıksınlar. Yaptıklarının karşılığını fazlasıyla görecekler” diyen Soner Çetin, yakın zaman önce isim vermeden tehdit vari bir üslupla bir CHP’li meclis üyesini hedef almış ve  “O arkadaşın bizimle ilgili özel bir problemi var onu biliyorum da nasıl bir sancısı var bilmiyorum. En yakın zamanda sancısını gelip bana anlatsın, tedavisini yapayım. . Bu iş böyle gitmez. Gerekli uyarıları, gerekli yerlere zamanında yaptım, iletildi mi bilmiyorum” diye konuşmuştu. Soner Çetin

Soner Çetin,  Adana’da yayın yapan Radyo Deva’da çıktığı programda soruları yanıtladı. Kod-29’dan işçi çıkarılıp çıkarılmadığıyla ilgili bir soru karşısında öfkelenen Çetin, “ Ben onu çıkardım ama dedikodumu yapmış. Herkesin içinde metreslerim olduğunu söylemiş. Nerden biliyormuş, başını mı tutmuş” şeklinde kirli bir üslupla hakarette bulundu.

Soner Çetin, aynı canlı yayında bazı gazetecilere de hakaret ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.