Seyhan Belediyespor’da gözler ikinci yarıya çevrildi

Erkekler Hentbol Birinci ligi A grubu’nda mücadele eden Seyhan Belediyespor erkek hentbol takımı ligin ikinci yarısının ilk karşılaşmasında cumartesi günü saat:13.00’te Yüreğir Spor Salonu’nda Gaziantep Nurdağı Belediyespor ile karşı karşıya gelecek.

 “BAŞARILI OLACAĞIZ”

İlk yarıyı 11 puan ile 3.sırada tamamladıklarını belirten Seyhan Belediyespor erkek hentbol takımı Antrenörü Gürçin Can, “ İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Daha iyi sonuçlar elde etmek istiyoruz. Bunun içinde elimizden gelen tüm özveriyi ortaya koyacağız. İlk olarak da, sezonun ilk yarısında deplasmanda berabere kaldığımız Nurdağı Belediyespor karşılaşmasını galibiyet ile tamamlamaya odaklanmış vaziyetteyiz. Sporcularıma güveniyorum. Başarılı bir ikinci yarı geçirmeye kararlıyız.” dedi.

“BAŞKAN AKAY’A TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Seyhan Belediyespor Kulübü erkek hentbol takımı antrenörü Gürçin Can, “ Bizlerin her zaman yanında yer alan ve desteğini esirgemeyen Seyhan Belediye Başkanımız Akif Kemal Akay başta olmak üzere kulüp başkanımız Levent Ünal ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.