Seyhan’da sporcuya ve ailelerine destek

Seyhan Belediyesi’nin spora ve sporcuya olan desteği devam ediyor. Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal  Akay, belediyenin spor okullarında uzak doğu sporları eğitimi alan sporcu ve aileleri ile bir araya gelerek hijyen seti desteğinde bulundu. 

“SPOR OKULLARIMIZ 12 AY BOYUNCA ÜCRETSİZ SÜRÜYOR”

Şakirpaşa Mega Spor Kompleksinde kalabalık bir sporcu topluluğu ve aileleri tarafından alkışlarla karşılanan Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, “ Çocuklarımız bizim için çok önemli. Onlardan güç almaktayız. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana spora ve sporcuya desteğimizi esirgemedik. Değişik branşlarda gerçekleştirilen spor okullarımız 12 ay boyunca belediyemize ait tesislerimizde ücretsiz bir şekilde gerçekleşiyor.   Eğitim alan gençlerimizin arasından başarılı sporcular çıkmakta. Emeği geçen hocalarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

“AİLELERİN ÇOCUKLARINI SPORA TEŞVİK ETMESİ BİZLERİ MUTLU EDİYOR”

Başkan Akay, konuşmasını şöyle tamamladı, “ Çocuklarımızı spora teşvik anlamında büyük bir hassasiyet gösteren ailelerimize de teşekkür ediyorum. Sporun faydaları saymakla bitmez. Bu anlamda geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın spora yönelmesi çok önemli. Bizler bu anlamda imkanlarımız dahilinde elimizden gelen tüm desteği veriyoruz. Spor yapan birey sayısını arttırmak başlıca hedeflerimiz arasında yer almaktadır.  Bu hedefimiz doğrultusunda sporcu sayımızın her geçen gün artması bizleri mutlu kılıyor.”

GÜDER’DEN, BAŞKAN AKAY’A TEŞEKKÜR

Seyhan Belediyesi Uzak doğu sporları koordinatörü Hasan Güder de, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’ın her zaman yanlarında yer alıp desteğini esirgemediğini belirterek, “ Bizler çok şanslıyız. Sporcu bir belediye başkanımız bulunmakta.  Kendisine, sporcularımız ve ailelerimiz adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.