POZANTI CEZA EVİNDE ÇANAKKALE PROGRAMI

Tutuklu Hükümlüler İlgi ile İzlediler

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 107. yıl dönümü nedeniyle Pozantı M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğünce düzenlenen, programı tutuklu ve hükümlüler, dikkat ve ilgi ile izlediler.

Pozantı M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğünde düzenlenen programa, Kurum Müdürü Mehmet Çelik, Kurum 2. Müdürü Eba Müslim Bazan,  Pozantı İlçe Müftülüğü Vaizleri, Kurum İdare Memuru, Cezaevi Öğretmeni, Kurum Psikoloğu, Kurum Saymanının yanı sır, kurum personeli ile hükümlü ve tutuklular katıldılar.

 Ceza Evi Öğretmeni Yusuf Çevik’in organize ettiği Program, bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Ardından, günün anlam ve önemi ile ilgili konuşmayı Pozantı İlçe Müftülüğünden Vaiz Uğur Kuşçutopal  yaptı. Çanakkale Zaferi ile ilgili, sinevizyon gösterimi yapıldı. Başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimiz ile kahraman gazilerimiz için duayı yine İlçe Müftülüğünden Vaiz Mustafa Kaya yaptı. Sonrasında, katılımcılara ikramlarda bulunularak program sona erdi.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.