Silahlar konuştu: Şehidin adı verilen parktaki büfede kumar kavgası

Adana’nın Çukurova ilçesinde ki Mahfesığmaz mahalle muhtarlığının bulunduğu Şehit Faik Ballıcı parkının içinde kumar meselesi yüzünden silahlar patladı.

SİLAH KULLANANA CEZA KESİLDİ AMA…

Alınan bilgi ve sızan iddialara göre C.E lakaplı K.T’nin ortak olduğu büfede saat 19.45 sıralarında kumar meselesi yüzünden tartışma çıktı. Büyüyen tartışma kavgaya dönüşünce silahlar konuştu. Gözaltına alınan S.A adlı kişiye silah sıkmak suçundan para cezası verildi.

SİLAH KULLANANIN CEZASINI BÜFECİLER NİYE ÖDÜYOR?

Adının açıklanmasını istemeyen mahalle sakinleri, büfe sahiplerinin bu yaşanan olayın duyulmaması için olayda silah kullanan kişinin para cezasını ödemeyi kabul ettiklerini ileri sürdü.

YAŞANANLAR ŞEHİDİN ADINA YAKIŞMIYOR

Mahalle sakinleri, Şehit Faik Ballıcı parkı içinde bulunan büfede sürekli olay yaşandığını, huzursuz olduklarını, bu yaşananların her şeyden önce bir şehidin ismine yakışmadığını belirterek önlem alınmasını istedi.   

PARKTA ALKOL ALIYORLAR

Mahalle sakinlerinin iddiaları bunlarla da sınırlı değil. Büfede ve parkın belirli yerlerinde sürekli alkol alanlar olduğu, bu nedenle sık sık kavga çıktığını da iddia eden mahalle sakinleri, “Artık bıktık, usandık. Neden önlem alınmıyor? Ramazan ayında bile bu park, alkol alanlardan geçilmiyor” diye isyan etti.     

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.