Kısacık’ın bayram mesajında adalet ve toplumsal huzur vurgusu

DEVA Partisi Adana İl Başkanı Sadullah Kısacık,  “Ülke ve millet olarak, demokrasimizin hukuk ve adalet zemininde güvenceye alındığı, toplumsal huzurumuzun ve refahımızın bu zemin üzerinde inşa edildiği bir Türkiye’ye duyduğumuz özlemle, daha nice bayramlara erişmemizi diliyorum”dedi.

İl Başkanı Sadullah Kısacık, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Bayramların birleştirici ve bütünleştirici yönüne dikkat çeken Kısacık, şu ifadelere yer verdi:

“Ramazan bayramımız, birliğimizin, beraberliğimizin ve kardeşliğimizin en samimi şekilde yaşandığı önemli günlerimizdendir. Geleneklerimizin ve göreneklerimizin yaşanması bakımından da önemli olan Ramazan bayramımız; gençlerimize kültürümüzün, manevi değerlerimizin aktarılması konusunda da önemli köprü görevindedir. Ülke olarak içinden geçtiğimiz sosyal ve ekonomik bir kriz ortamında milletimizin birlik, beraberlik ve paylaşma olguları çerçevesinde bir bayram geçireceğine gönülden inanıyorum. Çünkü insanımız geçmişten günümüze kadar, bu tür dönemlerde irfanı ve itidali sayesinde her durum ve şart altında manevi değerlerine uygun şekilde hareket etme kabiliyetini sergilemiştir.

Bu vesileyle ülke ve millet olarak, demokrasimizin hukuk ve adalet zemininde güvenceye alındığı, toplumsal huzurumuzun ve refahımızın bu zemin üzerinde inşa edildiği bir Türkiye’ye duyduğumuz özlemle, daha nice bayramlara erişmemizi temenni ediyorum.

Ben, bu duygu ve düşüncelerle başta Adanalı hemşehrilerim olmak üzere; milletimizin, İslam aleminin Ramazan bayramını en içten duygularımla kutluyor, sağlık, mutluluk ve huzur içinde bir bayram geçirmeleri dileğiyle, selam ve saygılarımı sunuyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.