Onlar erdi muradına: Avukat Yaren ve Burak çiftine çifte düğün

Pozantı ve Adana’nın tanınmış avukatlarından Burak Köse hayatını, meslektaşı Yaren Köse ile birleştirdi. İlkay – Necmi Oğşarım’ın dünyalar güzeli kızları Avukat Yaren ile Hatice Ahmet Köse çiftinin yakışıklı oğlu Avukat Burak Köse, Adana ve Pozantı’da yapılan iki ayrı düğünle, hayatları birleştirip mutluluğa yelken açtılar.

İlk düğün, kız evinin bulunduğu Adana da yapıldı. Yakınları dost ve meslektaşları, Yaren- Burak çiftini, bu mutlu günlerine katılımları ile ortak oldular. Düğün geç saatlere kadar, oyunlar ve danslar eşliğinde devam etti. 

İkinci düğün ise, bu defa Pozantı da  yapıldı. Atatürk Kültür Merkezinde yapılan düğünde ise Pozantı’lılar da, Adana’dan gelen kız evinin konukları ile kısa zamanda kaynaşarak,  güzel bir mutluluk tablosu oluşturdular.

Buradaki düğün töreninde de, yine aynı şekilde oyunlar oynandı. Danslar edildi. Katılımcılar, Yaren – Burak çiftini adeta pisten indirmeyerek, onların mutluluklarına eşlik ettiler.

Bu iki düğün töreni ile bir ömür boyu sürmesini dilediğimiz, hayat yolundaki  birlikteliklerine, ilk adımlarını atan genç çiftleri  kutluyor, ömür boyu mutluluklar diliyor, Oğşarım ve Köse ailelerini de, bu mutlu birliktelikten dolayı tebrik ediyoruz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.