Çukurova’da, FETÖ’nün Bank Asya’sı ile çalışan Evmen üzerinden terör örgütü elebaşının yeğeni işe alınmış

adanamuhalif.com adlı haber portalının ortaya attığı iddialar gündeme bomba gibi düştü. İddialara göre Çukurova Belediyesi’nde at izi it izine karışmış. Yasadışı terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan’ın öz yeğeni belediyede işe alınıp maaşı FETÖ’nün finans kurumu Bank Asya’dan ödenmiş. Yani  Bank Asya  ile çalışan Evmen üzerinden terör örgütünün elebaşının yeğeni ise alınmış.

İşte www.adanamuhalif.com adlı haber sitesinde yer alan o haber:

İNKAR EDEMEZLER

Çukurova Belediyesi’nde görevli olan ve adının açıklanmasını istemeyen bir kaynak, ’’Devletin kayıtları ortada. Bunu ne firma, ne belediye başkanı Soner Çetin, ne de ihale şartnamelerini firmanın yetkilileriyle hazırlayan eski başkan yardımcısı Ali Arslanlıoğlu inkar edemez’’ ifadelerine yer verdi.

AT İZİ İT İZİNE KARIŞMIŞ VE TEK BİR AÇIKLAMA YOK

Çukurova Belediyesi’nde at izi it izine karışmış ve kimin eli kimin cebinde belli değil. www. adana muhalif.com olarak Adana’da, terör örgütü elebaşı Abdullah Öcal’ın 21 yıl PKK davasından hapis yatan öz yeğeni Mustafa Keser’in Çukurova Belediyesi’nde işe alındığını manşet haberle duyurmamıza rağmen belediyeden tek bir açıklama gelmedi.

GERÇEKLERİ TEK TEK YAZDIK

Sızan bir tanık ifadesi ile belediye çalışanı ve belediyeye yakın kaynakların iddialarına göre, yasadışı terör örgütü PKK elebaşı Abdullah Öcalan’ın kız kardeşi Havva Keser’in oğlu Mustafa Keser’in Çukurova Belediyesi’nde işe alındığı ortaya çıktı. Haber portalımız adanamuhalif.com, bu gerçekleri tek tek yazdı. Haber sitemiz, terör örgütü elebaşının başka bir yeğeninin de Süleyman Demirel Bulvarındaki bir restoranın gizli ortağı olduğunu ve bu restoranın imarındaki hilaflı sorunların da çözülmesi için belediyede çalışma yapıldığı iddialarına da yer verdi.

EMNİYETİN BİLGİSİ VAR

24. ve 25. dönem HDP Milletvekili olan PKK elebaşı Öcalan’ın kardeşi Mehmet Öcalan’ın tedavi için Adana’daki özel bir hastaneye geldiğinde belediyenin en önemli isimlerinden birinin de orada olduğu ve özel bir görüşme yapıldığı, olayın Adana polisi tarafından tespit edildiği de iddialarına bir yenisi daha eklendi.

SORUYORUZ

EVMEN adlı firmanın FETÖ’nün finans kurumu Bank Asya ile çalıştığını bilmiyor muydunuz?

Terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan’ın 21 yıl PKK davasından hapis yatan öz yeğeni Mustafa Keser’in kim olduğunu bilmiyor muydunuz?

FETÖ terör örgütünün finans kurumu ile çalışan firma ile bu firmanın sahibinin yakınlarına hangi ihaleleri verdiniz?

-Bazı şaibeli işlere çomak sokacağını anladığınız zaman Yol İşleri Müdürlüğü’nde görevli olan üst düzey yetkiliyi apar topar neden emekliye ayırdınız?

FETÖ’nün Bank Asya’sı ile çalışan kişi, kurum ve kuruluşlara soruşturma açılırken EVMEN hakkında açılmış herhangi soruşturma var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.