Hain darbe girişimini unutmadık, unutturmayacağız

AK Parti Seyhan Belediye Meclis üyesi Mustafa Tunç, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Tunç, “Ülkemizin birlik ve bütünlüğüne göz diken hainler şunu iyi bilsin, bizi bölmeye kimsenin gücü yetmez” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Seyhan Belediye Meclis üyesi Mustafa Tunç, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün 6’ncı yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Devlete ve demokrasimize göz dikmiş vatan hainlerinin bundan tam 6 yıl önce, ülkemizin birlik ve bütünlüğüne kast etmek için darbe kalkışmasına giriştiğini hatırlatan AK Parti Seyhan Belediye Meclis üyesi Mustafa Tunç, “15 Temmuz 2016 tarihinde devletin tüm kademelerine, sinir uçlarına sızan FETÖ mensupları, halkımızın hür oylarıyla göreve gelen seçilmiş iradeye yönelik darbe kalkışmasında bulunmuştu, Ancak Aziz Türk Milleti, şanlı geçmişinden aldığı güçle, devletine karşı düzenlenen bu hain darbe kalkışmasına canını ortaya koyarak ‘Dur’ demiştir” ifadelerine yer verdi.

Hain şer odaklarının, Türkiye Cumhuriyeti Devletini, bölmeye, birlik ve beraberliğine kast etmeye gücünün yetmeyeceğini ifade eden AK Parti Seyhan Belediye Meclis üyesi Mustafa Tunç, “Alçak darbe kalkışmasında 251 vatan sevdalısını şehit verdik, 2 bin 734 gazimiz var. Tüm Şehitlerimizi minnet ve rahmetle anarken, gazilerimiz ile canını ortaya koyan Yüce Türk Milleti’nin tüm fertlerine şükranlarımı sunuyorum. Yüce Allah aziz milletimize bir daha 15 Temmuzlar yaşatmasın. Birlik ve beraberliğimiz sonsuza kadar daim kılsın” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.