Havuzcu yanaşmalardan Ümit Aygül’e linç girişimi!

Ahlaki yozlaşmanın, çürümenin, vicdansızlığın ve sayısız lanet olasılığın yıllardır orta yerindesiniz.

Muhalefete muhalefet etseler sadece bunu bile doğal karşılayacağız da yaptıklarının bir kısmını toplasan karşınıza bir kavram kargaşası çıkıveriyor.

Biri ya da birileri hakkında iftira atıyorlar, linç kampanyası başlatıyorlar, algı operasyonları düzenliyor, tetikçilik yapıyorlar.

Zaten bunların tamamına yakını da kadrolu tetikçi.

Defalarca yazdık; Bir genel başkan için ‘’MAL’’ şeklinde yazı yazan, ‘’Çarkçı Kemal’’ diye paçavralarında sözde köşe yazan çok kullanışlı yanaşmaların o kirli yayın organlarının inandırıcılığı ve bu toplumda karşılığı olsa büyükşehir belediyeleri ellerinden gitmezdi.

Zeydan Karalar, Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçildiği günden bu yana defalarca bu seviyeyi yerlerde süründüren yandaşların linç girişimine uğradı.

Yetmedi; şimdi de bürokratlara sıra geldi. İftira ve linç kampanyası dizisi önce küçük harfle ‘’ke’’ büyük harfle ‘’MAL’’ şeklinde yazıldı. CHP liderine ‘’keMAL’’ diye yazıp hakaret ettiler. Ardından CHP’nin neredeyse tüm illegal örgütlerle yan yana olduğu iftirasını attılar.

Bu paçalarından cehalet akanlar Zeydan Karalar’ı THKP-C Acil örgütü liderlerinden Mihraç Ural ile ilişkilendirme iddiasında bulunurken bunu DHKP-C ile karıştırdılar ve FETÖ’ye bağladılar.

Adana’da ki son kurbanları da ASKİ Mali Hizmetler Daire Başkanı Ümit Aygül oldu.

Her gün yapılan zamlara kayıtsız kalıp enflasyonu müjde gibi duyuran, cemaat yurtlarında el kadar çocukların tecavüze uğramasını görmeyen, kadına, çocuğa şiddete dair tek satır kaleme almayan, Ensar pisliğinde çocuk tecavüzleri ortaya çıktığında ‘’Pedofili hep vardı’’ diye köşe yazan çukurların, havuzcuların hedefi oldu Ümit Aygül.

ASKİ’yi mali açıdan düzlüğe çıkarıp yatırım yapabilir konuma getiren bürokratlardan biridir Ümit Aygül…

Sizde iğne ucu kadar ahlak olsa savcılığın kovuşturmaya yer olmadığına yönelik kararına rağmen bu çürümüş iddiaları paçavranıza taşımazdınız.

Siz kimsiniz? Siz kendinizi yargının üstünde mi sanıyorsunuz?

ASKİ’nin eskisinden çok daha iyi konuma gelmesinden mi rahatsız oldunuz?

Siz de vicdan olsa bırakın Aygül’ün daire başkanlığını, evladının hastalığı ile boğuşan, çırpınan bir babaya bu çirkin iftirayı atmazdınız?

Yolsuzluğu, hırsızlığı, beşli çeteleri,  çevre ve doğa katliamını, ciltler dolusu yazsan bitmeyecek ahlaksızlığı, liyakatsizliği görmeyenler, bir bürokratı hedef alacak kadar aciz hale gelmişse demek ki gerçekten yolun sonu görülüyor.

‘’Altın yerde paslanmaz, taş yağmurda ıslanmaz’’ demiş atalarımız.

İftira ile ilgili Nietzchse şöyle der:

‘’Birini suçlamak üzere ileri uzattığın elinin üç parmağının seni gösterdiğini unutma!”

Geçmiş olsun Ümit Aygül.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.