Türkiye’de ilk ve tek konsept: QUEEN 1 EKİM’DE AÇILIYOR…

Türkiye’de ilk ve tek konseptiyle 1 Ekim Cumartesi günü saat: 15.00’da açılışını gerçekleştirecek olan QUEEN Kişisel Bakım Merkezi tüm halkı davet ediyor…

QUEEN Kişisel Bakım Merkezi sahibi kadın girişimci Kezban Sarıca, açacağı QUEEN Kişisel Bakım Merkezi’nin en büyük özelliğinin müşterilerinin konfor ve rahatlığını sağlamak olduğunu belirtti. Sarıca, yaptıkları bu farklı özellikleri barından ve Türkiye’de ilk olmanın haklı gururunu yaşadıklarını dile getirdi.

CİDDİ YATIRIMLAR YAPTIK

QUEEN Kişisel Bakım Merkezi için oldukça ciddi yatırımlar yaptıklarının altını çizen Sarıca, “Türkiye’de ilk ve tek konseptiyle 1 Ekim Cumartesi açılışımızı gerçekleştireceğiz. Mutluyuz, güzel işler yapıyoruz. Adanalılar her şeyin en güzeline layık, biz de onlar için çalışıyoruz. Tüm ürünlerimiz aşağıdaki kattan temin ederek yukarı kata çıkıp bakımlarını yaptıracakları bir merkez açıyoruz. Şimdiden hepimize hayırlı olsun” diye konuştu.

Güzellik denilince akla bakım ve temizlik geldiğini kaydeden Sarıca, şu ifadelere yer verdi:

TÜRKİYE’DE İLK VE TEK KONSEPT

“Her şeyden önce beden ve cildimizin temiz olması gerekir. Ama bütün bunların yanı sıra doğru ürün kullanmak da çok önemli, biz doğru ürünleri doğru bir şekilde kullanmak adına iddialıyız.  Ürünlerimizin de içinde olduğu bakım yapmak fikri bile heyecanlandırmaya yetiyor. Kadınsanız bir kadın gözüyle her şeyi görürsünüz. Ben de bir kadın olarak Türkiye’de ilk ve tek konseptiyle böyle bir merkezi özellikle Adana’ya kazandırdığım için mutluyum.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.