Queen Vip’e görkemli açılış…

Türkiye’nin ilk ve tek konsepti Queen Vip Kişisel Bakım Merkezi, muhteşem bir törenle Adanalıların hizmetini girdi.

Queen Kişisel Bakım Merkezi sahibi kadın girişimci Kezban Sarıca ve ortakları Adana’nın başarılı iş adamları Kareli Ajans sahipleri A. Yiğit Göksu ve Yakup Taş, gerçekleştirdikleri  açılışla

sektöre sektöre muazzam bir giriş yaptılar.

Açılış kurdelesini Ak Parti Adana Büyükşehir ve Seyhan Belediye Meclis Üyesi Şule Özülkü, MHP Kadın Kolları Başkanı ve Başkan Yardımcısı Yeşim Akkaş, Ak Parti Seyhan İlçe Kadın Kolları Başkanı Av. Başak Korkmaz Çınar, Queen Kişisel Bakım Merkezi sahipleri Kezban Sarıca, A. Yiğit Göksu ve Yakup Taş birlikte kesti.

Halkın yoğun ilgisinin ve katılımın sağlandığı açılışa, Adana Kuaförler Odası Başkanı Emin Ünal, sivil toplum kuruluşu başkanlarının yanı sıra çok sayıda da basın mensubu katıldı. Açılış konuşmasını yapan Kareli Ajans sahibi Av. Yiğit Göksu şu ifadelere yer verdi:

“Kezban Hanımın büyük bir hayaliydi burayı açmak. En başta bize hayalini söylediğinde biz de kendisini destekledik. Türkiye’de ve Adana’da ilk defa olan bir konsepti gerçekleştirdik. Merkezimizin aşağı katı kişisel bakım ürünleri, yukarı kat ise kuaför ve kişisel bakım hizmeti sunmakta. Oldukça fazla heyecanlıyız. inşallah Adana’ya ve Adanalılara hayırlı bir yer olmasını temenni ediyoruz.”

Açılış kurdelesinin kesiminden sonra işletme gezilerek alışveriş yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.