“Adana Demirspor ayrıcalık değil, sadece adalet istiyor’’

CHP Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, Adana Demirspor’un uğradığı haksızlıkları TBMM’de dile getirdi.  TBMM Genel Kurulu’nda söz alan Bulut, Süper Lig’de “Şehrimizin gururu, şehrimizin en köklü takımlarından olan Adana Demirspor’umuzun her hafta hakkı yeniyor” ifadelerini kullandı.

EMEĞİMİZ ÇALINIYOR

Hakem hatalarıyla, sahada futbolcuların, maddi olarak zor şartlarda takıma destek olan Demirspor yönetiminin, vefakar, cefakar taraftarın alın teri ve emeği çalındığını belirten Bulut, şöyle devam etti:

“Sahada penaltımız verilmiyor, Adana Demirspor’un aleyhine çok kolay penaltı çalınıyor.  Demirspor taraftarları sormadan edemiyor, “üst üste yapılan bu fahiş hatalar, hakemlerin faul düdüklerinde, kartlarındaki çifte standart hep mi bizim başımıza geliyor?” diye.  Son olarak Gaziantep maçında penaltımız çalınmadı, yediğimiz gol ofsayttı, 13 dakika duran maç 6 dakika uzatıldı.

DEMİRSPOR AĞIR TAŞTIR ALTINDA KALIRSINIZ

Adana Demirspor ayrıcalık değil, sadece adalet istiyor, adil bir hakem yönetimi istiyor.   Buradan Merkez Hakem Kurulu’na ve Türkiye Futbol Federasyonu yönetimine sesleniyorum.  Adana Demirspor sahipsiz değildir. Adana Demirspor ağır taştır, şu anda lig sıralamasında olduğu gibi altında kalırsınız.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.