Seyhanlı hentbolcular galibiyetle başlamak istiyor

Türkiye Erkekler Hentbol Birinci Lig A Grubu’nda Adana’yı temsil edecek olan  Seyhan Belediyespor Kulübü erkek hentbol takımı Pazar günü yeni sezonun ilk haftasında Serinevler Spor Salonu’nda saat:13.00’te konuk edeceği Sivas Gençlikspor Kulübü müsabakasının son hazırlıklarını yapmakta.

HENTBOLSEVERLERE DESTEK ÇAĞRISI

Pazar günü ligin ilk karşılaşmasında Sivas Gençlikspor Kulübü ile karşılaşacak olan erkek hentbol takımının antrenmanını ziyaret eden Seyhan Belediyespor Kulüp Başkanı Ümit  Filazi, “ Teknik kadronun raporu doğrultusunda kadromuzu şekillendirdik. Hazırlık sürecimiz de çok iyi geçti. Hocamıza ve sporcularımıza olan güvenimiz yüksek. Lige galibiyet ile başlamak istiyoruz. Bunu da başaracak güce sahip olduğumuzu düşünüyoruz. Adanalı hentbolseverleri hafta sonu mavi-beyazlı takımımızı desteklemeye davet ediyoruz” dedi.

“EN BÜYÜK ŞANSIMIZ BELEDİYE BAŞKANIMIZ”

En büyük şanslarının Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay olduğunu ifade eden Filazi, “ Başkanımız sporu çok seven birisi. Bu anlamda branş ayrımı yapmaksızın Adana sporundan  imkanlar dahilinde desteğini esirgememekte. Bizde bu anlamda bu desteğin karşılığının başarı olarak geri dönmesi adına elimizden gelen tüm çabayı ortaya koymaktayız.” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.