Terennüm İyilik Korosu rüzgar gibi geçti

Dünya genelinde tanınan kanun virtüözü Ahmet Baran şefliğinde farklı mesleklerden gönüllüleri buluşturan “Terennüm İyilik Korosu”,  Adana’da iyilik ve sanatseverlerle buluştu.

SALON TIKLIM TIKLIM DOLDU

Mersin konserinin ardından Adana’da da konser veren Terennüm İyilik Korosu, gönülleri bir kez daha fethetti. Türkiye’de ve yurt dışında verdiği konserlerle bilinen Ahmet Baran, şefliğindeki  “Terennüm İyilik Korosu”nun Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda gerçekleşen konserine ilgi büyüktü. Salon tıklım tıklım doldu, Şef Ahmet Baran ve koristler, ayakta alkışlandı.

UNUTULMAZ BİR MÜZİK ŞÖLENİ…

Konser verdiği farklı ülkeler ve kültürlerin zenginliğinden ilham alarak üretimlerini gerçekleştiren, kariyeri uluslar arası başarılarla dolu olan kanun virtüözü Ahmet Baran şefliğindeki terennüm iyilik korosu Adanalılara unutulmaz bir müzik şöleni yaşattı. Gerçekleştirdiği projelerle yurt genelinde ve uluslar arası alanda adından söz ettiren Ahmet Baran şefliğindeki Terennüm İyilik Korosu,  tüm konserlerinden elde ettiği gelirleri de toplum yararına bağışlıyor.

EFSANE İSMİNTORUNU

Adana futbolunun efsane isimlerinden Füze Selami olarak anılan merhum Selami Tekkazancı’nın dünyaca ünlü torunu Ahmet Baran’ın muhteşem performansı dikkat çekti.  Terennüm İyilik Korosu’nun konserine gelenler hem anı yaşadı, hem de nostalji yaşadı. Coşkulu konserin ardından şef Ahmet Baran ve tüm sanatçılar ayakta alkışlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.