Yeni sezon için imzayı attılar

The Holiday Resort Hotel 2022 yaz sezonu iç pazarda tek yetkili çalıştığı Tatil Budur acentesiyle 2023 yaz sezonu için tekrardan iş birliğine devam etme kararı aldı.

Taraflar geçtiğimiz gün Yol-İş Holiday Otel’de bir araya geldi ve sözleşme Holiday Oteller Genel Müdürü Derviş İşçi ve Tatil Budur adına Genel Müdürü Onur Ortuş imzaladı.  İmza töreninde Adana Oteli Müdürü Murat Can Ağar ve The Holiday Resort Satış Müdürü Birant Öcal katılırken Acente adına Adana’ya gelen Genel Müdür Onur Ortuş, Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Kemal Çubuk ve Ege Kontrat Müdürü Ömercan Güngör katıldı.

Holiday Oteller Genel Müdürü Derviş İşçi, yapılan bu anlaşmayla ilgili Tatil Budur ’un acente olarak satış stratejisinde Otel ve misafir odaklı çalışmasından dolayı 2023 yılı sözleşme için etken nedenler olduğunu söyledi. İşçi, “Yapılan anlaşmayla beraber Holiday Grup otellerimiz ve Tatil Budur acentemiz için hayırlı olmasını dilerim Türkiye turizminde her geçen gün pazar payımızı artırmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.